Powered by Smartsupp
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

System kanałów Reduct

2023-12-28
System kanałów Reduct

System kanałów powietrznych Reduct jest wysokiej jakości płaszczem izolacyjnym. Dzięki niemu podczas bardzo niskiej temperatury unikniemy skraplania się powietrza wentylacyjnego. System ten możemy wykorzystać do łączenia jednostek odzysku ciepła, jak również pomp ciepła.

Z tego względu, że system jest całkowicie gładki, nie stawia większego oporu niż tradycyjne kanały powietrzne. System rur Reduct to idealne rozwiązanie, w przypadku kiedy instalacja musi spełniać surowe wymagania dotyczące hałasu. Warto również wspomnieć, że konstrukcja może być montowana w sposób tradycyjny, co daje nam możliwość zredukowania kosztu montażu. Redukcja strat ciepła Jak już wcześniej zostało wspomniane, Reduct to system kanałów powietrznych wyposażony w płaszcz termoizolacyjny, który zapewnia zmniejszenie strat ciepła. Natomiast gęsta struktura komórkowa sprawia, że para wodna nie ma możliwości przenoszenia się.

Oprócz tego Reduct reguluje różnicę temperatur pomiędzy powietrzem znajdującym się wewnątrz, jak i na zewnątrz, aby nie doszło do kondensacji. Instalacja Reduct oznacza szczelny montaż. Produkt jest ocieplony prefabrykatem, co oznacza, że na placu budowy nie ma ręcznej izolacji odpadami. Bezpieczne połączenie z gumową uszczelką oraz poręcznym paroszczelnym paskom zamykającym, sprawiają, że klejenie nie jest tu potrzebne. Materiał jest również łatwy do czyszczenia, dzięki wcześniejszemu zastosowaniu obróbki galwanicznej. Redukcja szumów Łatwość montażu to nie tylko jedyny plus. Płaszcz izolacyjny zapewnia również niski poziom hałasu. Jest to bardzo ważna właściwość, w przypadku instalacji, które muszą spełnić surowe wymagania dotyczące hałasu, które zostały opisane w rozporządzeniu budowlanym w 2012 roku (maks. 30db). 

Nasze produkty Reduct Kierując się potrzebami klienta, nasza firma oferuje kanały izolowane Reduct. Dzięki dobrze dobranym rozwiązaniom izolacyjnym można zapobiec zjawisku kondensacji, które może być przyczyną wielu problemów. Jeżeli szukasz odpowiedniego systemu kanałów powietrznych, który nie zawiedzie cię i spełni twoje oczekiwania, koniecznie sprawdź naszą ofertę.  

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-18
Świetna jakość i szybka obsługa :)
2024-02-04
Ok
pixel